Iepatikušās preces
0
Pirkumu grozs 0
 

UzņēmumsLaipni lūdzam „Motofavorīts”, vienas pieturas galamērķī visām jūsu motociklu vajadzībām. Mēs esam kaislīgu motociklistu komanda, kas ir apņēmusies saviem klientiem nodrošināt labākos produktus un pakalpojumus. SIA „Motofavorīts” ir uzņēmums, kas nodarbojas ar motociklu, motorolleru, kvadriciklu, moto ekipējuma, rezerves daļu un aksesuāru mazumtirdzniecību un vairumtirdzniecību. Mūsu moto - Mēs strādājam, lai Jūs brauktu! Plašā klāstā piedāvājam arī tādu slavenu motociklu un to aksesuāru ražotāju zīmolus, kā Harley-Davidson, Indian Motorcycle, Polaris, KTM, Fantic, Suzuki, Aprilia, Piaggio un Vespa. 

Uzņēmums „Motofavorīts” dibināts 2002. gadā, visus šos gadus nodrošinām motociklu braucējus ar plašu motociklu produktu un piederumu klāstu. Mums ir plašas zināšanas par motociklu nozari, un mēs esam rūpīgi atlasījuši tikai labākos produktus no uzticamiem zīmoliem, ko piedāvāt saviem klientiem. Mūsu produktu klāstā ir viss, sākot no ķiverēm un aizsargaprīkojuma līdz rezerves daļām un piederumiem, tādējādi nodrošinot, ka mūsu piedāvājumā ir viss, kas nepieciešams.

„Motofavorīts” mēs saprotam, ka jūsu motocikls ir daudz vairāk nekā tikai pārvietošanās līdzeklis. Tā ir kaislība un dzīvesveids, tāpēc mēs cenšamies nodrošināt saviem klientiem augstākās kvalitātes produktus un pakalpojumus, kā arī vienmēr esam gatavi sniegt padomu un atbalstu. Mūsu ekspertu komanda vienmēr ir gatavi atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem un palīdzēt atrast jūsu vajadzībām atbilstošus produktus.

Mēs esam apņēmušies nodrošināt saviem klientiem izcilu iepirkšanās pieredzi un rūpēties par to, lai katram braucējam būtu pieejami vislabākie pieejamie produkti un pakalpojumi. Neatkarīgi no tā, vai esat pieredzējis motociklists vai tikai sākat braukt.

Tātad, kāpēc gaidīt? Apmeklējiet mūs jau šodien un atklājiet labāko produktu klāstu. MotoFavorīts - mēs vienmēr esam šeit, lai palīdzētu jums.

Uzņēmuma vēsture

1994. SIA "Autofavorīts" dibināšanas gads; Sākotnējais darbības virziens - automašīnu virsbūves daļu imports un pārdošana.
1995. SIA "Autofavorīts" darbības pārdislocēšana uz esošajām telpām Graudu ielā. Ievērojams darbinieku skaita pieaugums.
1996. Pirmo ievērojamo autodaļu ražotāju produkcijas izplatīšanas tiesību iegūšana.
1997. Klientu tīkla izveidošana visas Latvijas teritorijā. Firmas "Autofavorīts" filiāles atvēršana Ventspilī.
1998. Nozīmīgi pieaug firmas "Autofavorīts" ietekme Latvijas autodaļu tirgū. Iegūtas vairākas atzītu marku ekskluzīvas izplatīšanas tiesības Latvijā.
1999. Firma "Autofavorīts" izcīna atļauju pārdot Suzuki motociklus Latvijā. Suzuki kļūst par motociklu tirgus līderi Latvijā.
2000. Firma "Autofavorīts" kļūst par Castrol eļļu izplatītāju Latvijā. Rīgā tiek atvērts Baltijā pirmais Suzuki motosalons K.Ulmaņa gatvē 21. Tiek atklāts firmas "Autofavorīts" Servisa Centrs Rīgā, G. Astras ielā; Tiek nodibināts jauna "Servisu aprīkojuma" struktūrvienība. Suzuki otro gadu pēc kārtas ir vispārdotākā motociklu marka Latvijā.
2001. Motocentra būvniecība un atklāšana Rīgā, K. Ulmaņa gatvē 21.
2002. No SIA "Autofavorīts" atdalās moto nozare un 22.aprīlī LR UR tiek reģistrēta SIA "Mototehnika", kas vēlāk tiek pārsaukta par SIA "Motofavorīts" Harley Davidson motociklu tirdzniecības sākums.
2003. Tiek uzsākta Aprilia motociklu un motorolleru tirdzniecība.
2006. Tiek atklāts jauns motociklu veikals "Motoitalia" Rīgā, A.Deglava ielā 50
2007. SIA "Motofavorīts" paplašina savu darbību ārpus Latvijas robežām, atverot meitas uzņēmumu Lietuvā - Motobaltic Ltd.
2008. Motofavorīts uzsāk radiovadāmo modeļu tirdzniecību Rīgā, Valgales ielā 2a. Jauns "Motofavorīta" moto salons Rīgā, Valgales ielā. Piektais Motofavorīta salonveikals Rīgā, A. Deglava ielā 50!
2009. Motofavorīts nodibina meitas uzņēmumu SIA MotoWest, kurš kļūst par pilnvaroto Yamaha tehnikas pārstāvi Latvijā. SIA Motofavorīts piedalās ikgadējā izstādē "Atpūta un Sports 2009".
2012. SIA "Motofavorīts" svin 10. gadu jubileju un iegūst Harley-Davidson tiešā dīlera statusu.
2013. Veikals "Motoitalia" tiek atvērts jaunās telpās - Valgales ielā 2a, Rīgā un pārdēvēts par moto veikalu "Piaggio".
2016. Tiek atvērts jauns Harley-Davidson apģērbu/aksesuāru/suvenīru veikals "Fashion shop Rīga", Vecrīgā, Kaļķu ielā 12/14.
2017. Sakarā ar uzņēmuma paplašināšanos un veiksmīgu sadarbību ar “KTM Nordic” un “Kristers Serģis Moto”, 2017. gada sākumā sperts liels solis uzņēmuma attīstībā, SIA “Motofavorīts” kļūstot par vienīgo oficiālo “KTM” motociklu pārstāvi Latvijā.
2020. Uzņēmums kļūst par Latvijā vienīgo oficiālo Indian Motorcycle, Polaris un Fantic zīmolu dīleriem Latvijā.Pirmo reizi Latvijā tiek tirgota Indian Motorcycle un Fantic zīmolu moto tehnika.

© Motofavorīts, 2024. Visas tiesības aizsargātas